Pokoje

Check In: 14:00 - 20:00, případně dle telefonické domluvy
Check Out: 10:00

Drívější príjezd, případně pozdější odjezd po telefonické domluvě, za příplatek.

VŠECHNY POKOJE PRAVIDELNĚ DEZIFIKUJEME
Používáme kvalitní virucidní dezinfekci. Dezinfikujeme jak všechny plochy, tak ložní prádlo.


Pokoj Wellness

Wellness

Pokoj s velkou podsvícenou vířivou hydromasážní vanou, velkým sprchovým koutem pro dvě osoby a toaletou. Programovatelné barevné LED osvětlení s efekty v celém pokoji, společně s podsvícenou vanou tvoří základ příjemného pobytu a chromoterapie. Polohovatelnou TV s internetem, myší a klávesnicí můžete sledovat jak z postele, tak z pohodlí vířivé vany. Postel je vybavena luxusní antialergení matrací s paměťovou pěnou. Na pokoji od nás máte nachystány 2 sáčky čaje a kávu Nescafé.

2.300,- Kč Za dvoulůžkový pokoj na noc

Akce

1.990,- Kč s klimatizací
Za dvoulůžkový pokoj na noc

Více informací, galerie
Pokoj Relax

Relax

Prostorný pokoj s rohovou vanou a manželskou postelí s možností přistýlky. Další vybavení tvoří lednice, LED TV s radiem, rychlovarná konvice s hrnky na kávu/čaj a skleničkami. Pokoj je vhodný jak pro páry, pro rodiny s dětmi, tak i pro firemní a pracujíci zákazníky a to i na delší období. Na pokoji od nás máte nachystány 2 sáčky čaje a kávu Nescafé.

1.200,- Kč Za dvoulůžkový pokoj na noc

1.500,- Kč Za třílůžkový pokoj na noc

Více informací, galerie
Pokoj Deluxe

Deluxe

Pokoj s velkou manželskou postelí a sprchovým koutem. Další vybavení tvoří lednice, rychovarná konvice s hrnky na kávu/čaj a skleničkami. Pokoj je vhodný páry a firmy. Krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Na pokoji od nás máte nachystány 2 sáčky čaje a kávu Nescafé.

1.050,- Kč Za dvoulůžkový pokoj na noc

Více informací, galerie
Pokoj Classic

Classic

Pokoj s manželskou postelí a sprchovým koutem. Další vybavení tvoří Wifi, lednice, rychovarná konvice s hrnky na kávu/čaj a skleničkami. Pokoj je vhodný páry a firmy. Krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Na pokoji od nás máte nachystány 2 sáčky čaje a kávu Nescafé.

980,- Kč Za dvoulůžkový pokoj na noc

Více informací, galerie

Uvedené ceny jsou včetně 12% DPH. Jsme plátci DPH.